Додатки

Exbase

Мобільний кріптовалютний гаманець, який завжди під рукою. Керуй своїми цифровими заощадженнями, обмінюй і купуй біткоіни відразу в додатку.
»

QR pay

Скануй і плати! Швидке і безпечне проведення платежів за допомогою QR-code або платіжного посилання.
»

MTB bank

Всі популярні банківські операції в твоєму мобільному! Роби платежі, перекази грошей та інші операції, просто використовуючи свій смартфон!
»

Clearwater

Краща доставка питної води в Києві! Якісна питна вода - кращий вибір для приготування ваших улюблених страв і напоїв, а також для втамування спраги.
»

Touchcard

Платежі та перекази в одному місці! Ваш новий мобільний гаманець з поліпшеним функціоналом і безліччю корисних можливостей! Один раз підключіть вашу карту, і робіть платежі і перекази за пару секунд.
»

RideME

Будь в русі! Насолоджуйся свободою пересувань в улюбленій столиці! Знайди і забронюй свій електросамокат в прокаті «RideMe»!
»

Topup.to

Будь завжди на зв'язку! Поповнюй свій рахунок на мобільному прямо з телефону!
»

Аптеки

Ваша найближча і надійна аптека! Ми завжди поруч і у нас найширший асортимент лікарські засобів за демократичними цінами.
»

Киноман

Місце для справжніх поціновувачів хорошого кіно! Який фільм ти вибереш сьогодні? 11 затишних кінозалів чекають зустрічі з тобою!
»

Герц

Купуй квитки швидко і легко! Подбайте про поповнення вашої картки Kyiv Smart Card заздалегідь, і пересувайтеся по столиці вільно!
»

Домашний пекарь

Готуйте з задоволенням, а ми подбаємо про всі інгредієнти для ваших кулінарних шедеврів!
»

Полтавагаз

Плати за газ в мобільному! Введіть свої реквізити і банківську карту в додатку один раз, і сплачуйте рахунки за газ вчасно і без черги!
»