Комплексна розробка рішень для вашого бізнесу

Ми розробляємо і запускаємо сайти та мобільні додатки IOS і Android, які полегшують життя і допомагають у просуванні бізнесу!

Чому ми?

Touchcard - це сукупність креативних ідей і високотехнологічних методів для їх реалізації. Ми дивимося в майбутнє і вже сьогодні вирішуємо завдання, з якими ваш бізнес зіткнеться завтра!
Структурування
Опрацьовується логіка сайту або програми, створюється структура майбутньго проекту, вибираються найоптимальніші шаблони для сторінок
Дизайн
Створюються ескізи і затверджується загальний стиль проекту. На їх підставі опрацьовуються шаблони всіх типів сторінок і продумується адаптація для мобільних пристроїв
Розробка
Розробляеться програмний код проекту, проводяться тести, додаються сервіси аналітики, налаштовуються цілі і додається контент
Безпека
Для забезпечення безпеки проекту і прийому платежів виконується комплекс робіт по забезпеченню захисту від злому і перевантаження серверів

Сайти

Демонстрація Вашого бізнесу і його просування в мережі Інтернет без власного сайту неможлива! Ми допоможемо заявити про себе красиво і продуктивно, і тоді якомога більше людей зможуть познайомитися з вашим бізнесом.

Додатки

Мобільний додаток вирішує відразу кілька завдань, серед яких основні - це популяризація вашої компанії і можливість вашим клієнтам зробити покупку або провести платіж на вашому сайті за 1-2 кліка.
Exbase
Твій особистий криптовалютний гаманець. Купуй, обмінюй і продавай цифрову валюту всього за 2-3 кліка! Exbase.IO підтримує всі операції з управління криптовалютними інвестиціями
QR Pay
Скануй і плати! Швидке і безпечне проведення платежів за допомогою QR-code або платіжного посилання.
Clearwater
Краща доставка питної води в Києві! Якісна питна вода - кращий вибір для приготування ваших улюблених страв і напоїв, а також для втамування спраги.
Полтава Газ
Плати за газ в мобільному! Введіть свої реквізити і банківську карту в додатку один раз, і сплачуйте рахунки за газ вчасно і без черги!
Ride Me
Будь в русі! Насолоджуйся свободою пересувань в улюбленій столиці! Знайди і забронюй свій електросамокат в прокаті «RideMe»!
MTB
Всі популярні банківські операції в твоєму мобільному! Роби платежі, перекази грошей та інші операції, просто використовуючи свій смартфон!
Topup.to
Будь завжди на зв'язку! Поповнюй свій рахунок на мобільному прямо з телефону!
Домашний Пекар
Готуйте з задоволенням, а ми подбаємо про всі інгредієнти для ваших кулінарних шедеврів!
Gerc Way
Купуй квитки швидко і легко! Подбайте про поповнення вашої картки Kyiv Smart Card заздалегідь, і пересувайтеся по столиці вільно!
Apteki.UA
Ваша найближча і надійна аптека! Ми завжди поруч і у нас найширший асортимент лікарські засобів за демократичними цінами.
Kinoman
Місце для справжніх поціновувачів хорошого кіно! Який фільм ти вибереш сьогодні? 11 затишних кінозалів чекають зустрічі з тобою!