Вітрина Touchcard

Головна сторінка вашого сайту - своєрідна візитна картка, яку відразу бачать ваші потенційні клієнти при попаданні на сайт. Головну сторінку оформлюють всі сайти, включаючи і великі інтернет-магазини, і форуми, і односторінкові ресурси.
Є багато способів для оформлення головної сторінки - можна розповісти про свій бізнес, описати асортимент товарів і послуг, виділити переваги інтернет-магазину. А можна поєднати все це і оформити вітрину для сайту.

Вітрина Точкард - спеціально розроблене меню для вашого порталу з розбивкою на підкатегорії. Грамотно оформлена вітрина дозволить вашим клієнтам моментально дізнатися про весь функціонал сайту, вибрати необхідні послуги або товари і перейти в потрібний підрозділ. Вітрина Touchcard може бути використана як додатковий інструмент продажів на вашому веб-ресурсі.
Як оформити вітрину для вашого сайту, і які додаткові переваги це вам принесе, розглянемо докладніше.

Для чого знадобиться вітрина сайту?

Головна сторінка сайту проектується таким чином, щоб клієнт відразу розумів навігацію сервісу, ваші послуги, а також способи здійснення оплати. Розбивши сторінку на підкатегорії, утворюється своєрідна вітрина, що складається і функціональних віконець. Ви можете вставити в вітрину перелік своїх послуг, додаткові можливості, інформацію про каталог, ціни, діючі акції.

Чому б не використати вільне місце на вашій головній сторінці для розміщення важливих і корисних посилань, наприклад:

  • Перехід на оплату;
  • Регулярні платежі (комунальні послуги, мобільний зв'язок, інтернет або кабельне телебачення);
  • Актуальна інформація про діючі акції та знижки;
  • Новинки каталогу продукції;
  • Розділи зі статтями та описом послуг та товарів.

Вітрина вашого сайту повинна в лічені секунди зацікавити клієнта. Для цього дизайнери розробляють спеціальний макет, враховують колірні рішення і логотип компанії, акцентують увагу на тій чи іншій підкатегорії залежно від ступеня її значущості.

Чи плануєте просувати ваш сайт і рекламувати ваші послуги або продукцію? Вітрина Точкард сприяє просуванню сайту/інтернет-магазину за рахунок розміщення зовнішніх посилань, а також допомагає потрапити вашому сайту в ТОП пошукових систем. Сайти з обмеженою тематикою зазнають труднощів при просуванні, так як коло їх цільової аудиторії обмежено. При розробці вітрини сайту та впровадження посилань на зовнішні ресурси, ви розширюєте не тільки тематику сайту, але і коло потенційних клієнтів, які випадково можуть потрапити на вашу головну сторінку і зацікавитися запропонованими послугами або товарами.

Як заробляти на вітрині сайту?

Вітрина сайту дозволяє додати банери третіх юридичних осіб. Ви можете встановити на головній сторінці сайту банер будь-який інший компанії. Рекламуючи послуги своїх партнерів, вам вдасться познайомити ваших клієнтів з корисними сторінками, прорекламувати компанію і заробити на рекламі. Під банер прописується зовнішнє посилання, при натисканні на яку покупець автоматично перенаправляється на сайт рекламодавця.

В інтернеті на сьогоднішній день є безліч корисних інструментів, впровадження яких допоможе оптимізувати ваш проект в мережі і стати йому популярним за невелику кількість часу. Сміливо розширюйте свій функціонал і використовуйте інноваційні способи для просування бізнесу в інтернеті, оскільки це призведе до збільшення числа ваших потенційних клієнтів.