Віртуальна картка

Більшість споживачів в Україні перейшли на безготівковий розрахунок і оплату банківською карткою. Однак важливо завжди носити пластик з собою, кожен раз діставати його для проведення платежів через термінал. Якщо ви необхідну картку забули, або пропустили її термін дії, оплата неможлива.
Краща альтернатива звичайної банківської картки - віртуальна картка. Що це таке, і як її використовувати?

Віртуальна картка в Україні має опції Google Pay і Apple Pay, її зручно використовувати для онлайн покупок і платежів в оффлайн магазинах. Отримати її можна не виходячи з дому, без відвідування банківського відділення. Замовити онлайн картку для розрахунку в гривні зручно на сайті Touchcard.
Оформити вашу нову віртуальну картку для онлайн платежів на сайті Touchcard можна за 2-3 кліка:

  1. Зареєструватися на сервісі Touchcard;
  2. Вибрати опцію "Віртуальна картка";
  3. Встановити необхідний номінал і поповнити ваш рахунок на необхідну суму.

Ось і все, ваша віртуальна картка готова! Як її можна використовувати? Віртуальна картка володіє тим же функціоналом, що і звичайний пластик. Але тепер вам не потрібно його носити з собою і діставати з гаманця, щоб здійснити оплату. Всі платежі проходять за допомогою смартфона або в інтернеті. Використовуйте віртуальну картку для наступних дій:

Покупки в інтернет-магазинах;
Маскування даних основної карти від зловмисників;
Здійснення платежів анонімно
Отримання кешбеку при оплаті послуг через Touchcard;
Оплата покупок за кордоном;
Оплаты товаров в торгових мережах через GooglePay/ApplePay;
Накопичення коштів;
Покупка/обмін валюты.
Використання карти як доступа на сайт;

Для поповнення рахунку віртуальної картки скористайтеся сервісом переказів з картки на картку, або поповніть рахунок в будь-якому терміналі.

Навіщо мені потрібна віртуальна картка?

Здавалося б, здійснювати оплату звичайним банківським пластиком цілком зручно. Але тільки до тих пір, поки ви не спробуєте віртуальні платежі. Ваші клієнти можуть оплачувати продукцію або послуги, не будучи присутнім при цьому в місці проведення платежів. Особливо зручно це при оплаті товарів поштою, факсом, телефоном або в інтернеті.

  • Відкриття картки онлайн, поповнення рахунку, конвертація валют здійснюються безкоштовно і без нарахування комісії;
  • Пластикову картку можна забути в банкоматі, втратити, забути вдома. Віртуальна ж завжди з вами, її неможливо вкрасти або забути;
  • Безконтактна оплата. Здійснення платіжних операцій без відображення особистої або фінансової інформації;
  • Технологія 3D Secure гарантує захист вашого рахунку. При здійсненні платежів може знадобитися додаткова ідентифікація власника віртуальною картки;
  • Кешбек 1%. Здійснюйте онлайн платежі і отримуйте приємний бонус вигляді кешбек;
  • Термін дії встановлюєте самостійно: від 2-х до 6-ти місяців.

Вирішили створити віртуальну картку? Дійте відповідно до підказкам на сайті сервісу Touchcard, заповнюйте онлайн форму і користуйтеся новим сервісом! Не відкладайте на потім ті операції, які можуть істотно полегшити ваші платежі і нададуть додатковий комфорт вашим клієнтам при оплаті товарів або послуг.