Telegram/Viber бот для продавця

Популярні додатки Telegram та Viber доступні для користування усім бажаючим. Більшість українців використовують додатоки як зручні месенджери з набором корисних функцій. Однак для розвитку і просування бізнесу в інтернеті Telegram та Viber можуть стати незамінними помічниками. Знаючи всі можливості додатків, і підключивши спеціальних ботів, стало можливим швидко і легко здійснювати покупки і платежі з використанням смартфона. Як налаштувати Telegram та Viber бот для свого бізнесу, і які переваги він дає?


Як працює Telegram/Viber бот для продавця

Для розвитку бізнесу можна завести в Telegram та Viber свою групу або канал. Використовуючи додаток, вельми зручно спілкуватися з клієнтами, повідомляти їх про новинки, діючі знижки або акції. Клієнти завжди цінують сервіс, який полегшує придбання товарів і послуг. Запустити бота в Telegram чи Viber - означає автоматизувати свою групу або канал, тим самим звільнивши себе від рутинної роботи.

Що таке бот Telegram/Viber доступною мовою? Уявіть собі спеціальну програму, яка спілкується як людина. Її головне завдання - відповідати на часті запитання від клієнтів, відправляти їм важливу інформацію про товар або послуги, а також приймати оплату. Тобто вам не потрібно витрачати час на нескінченне спілкування з покупцями, замість вас це робить автоматизована програма.
Telegram/Viber QR можна прив'язати до свого інтернет-магазину, максимально спростивши процес покупки для клієнтів. За допомогою спеціального робота також зручно оплачувати будь-які паперові квитанції, рахунок в таксі або кафе, в оффлайн магазинах.
Налаштувати і запустити свій бот-продавець можна за допомогою онлайн сервісу Touchcard. Залишайте заявку на нашому сайті touchcard.com.ua і користуйтеся спрощеними способами прийому платежів.

Чим корисний бот в Telegram та Viber?

Крім того, що Telegram/Viber бот економить час підприємця, звільняючи його від рутинної роботи, даний інструмент володіє і додатковими перевагами:

  • Оперативність виконання завдань. Бот спрацьовує моментально, відсилаючи клієнту важливу інформацію, роз'яснення або рахунок для оплати;
  • Точність. Програма виконує ті функції, які в неї закладені. Тому помилитися не може;
  • Зручність для клієнтів. Щоб оплатити покупку не потрібно робити банківський переказ, досить ввести в діалоговому вікні потрібну суму і підтвердити платіж. Купівля товарів і послуг проходить за 1 хвилину;
  • Миттєві платежі за допомогою QR коду. Бот для продавця створює Telegram чи Viber QR-code з сумою для оплати. Клієнту достатньо лише відсканувати його і оплатити свою покупку. Для проведення таких платежів покупцеві слід заздалегідь додати карту, з якої будуть проводитися оплати, в шаблон телеграм бота;
  • Безпека. Telegram/Viber бот відповідає міжнародним стандартам безпеки. Програма зберігає конфіденційність всіх даних і платіжних операцій.

Якщо ви все ще багато часу і сил витрачаєте на ведення бізнесу в інтернеті і спілкування/листування з клієнтами, прийшов час для впровадження автоматизованих програм. Встановивши бот для телеграм, у вас з'явиться багато вільного часу для інших важливих справ.

Залишайте заявку для замовлення платіжного бота або консультації