Платіжний додаток «QRpaу»

До появи платіжних додатків в Україні не було альтернативного способу для безконтактних платежів. Українці поступово відвикають від готівки, і все частіше розрахунки проводять за допомогою банківської картки. Однак оплата карткою це не завжди зручно - комфортніше проводити платежі за допомогою смартфона, оскільки він завжди під рукою. Мобільний додаток для оплати - це новий рівень сервісу і корисний інструмент для всіх, хто стежить за новинками, які спрощують життя. Платіжний додаток «QR Pay» за своїм функціоналом нагадує мобільний гаманець, до якого прив'язані ваші банківські картки, і який завжди під рукою.

Сьогодні в Україні представники середнього і малого бізнесу забезпечені усіма умовами, щоб надати своїм клієнтам можливість швидкої і безпечної онлайн-оплати. Якщо ви шукайте функціональний додаток для оплати - познайомтеся з «QR Pay» і його можливостями!

Як працює додаток «QR Pay»?

Додаток «QR Pay» не вимагає спеціального обладнання або програмного забезпечення. Для його використання досить мати смартфон, на який встановлюється цей додаток. Для того, щоб отримати платіж на свою картку, потрібно просто відправити платіжне посилання або, якщо людина знаходиться поруч з вами, то показати QR-code. Далі, людина у якої Ви запросили платіж вводить дані своєї картки і підтверджує оплату.

Розповімо детальніше, яким функціоналом володіє оновлений додаток «QR Pay»:

01 Виставлення рахунків. У самому додатку одержувач може згенерувати рахунок для оплати і відправити його відправнику у вигляді посилання або QR-коду. Для цього в додатку слід вибрати прив'язану банківську картку або ввести номер іншої картки, на яку прийде оплата. Далі можна написати коментар до платежу і обрати, хто оплачує комісію за переказ грошей відправник або одержувач. Натиснувши на кнопку «Створити рахунок» генерується посилання або QR-код для оплати. Людина, якій виставляється рахунок, може знаходитися поряд з відправником і в такому випадку можна зробити платіж, відсканувавши QR-код. Якщо ж він знаходиться в іншому місці, то йому потрібно відправити посилання для оплати будь-яким зручним способом (СМС, електронна пошта, месенджери). Важливо! При проведенні оплати платником виключені помилки, оскільки при переході по посиланню на сайт там вже вшиті реквізити отримувача. У будь-який час в додатку можна подивитися історію платежів, а також статус рахунків. У меню «Рахунки» окремо зберігаються оплачені і проведені рахунки.

02 Вбудований сканер QR кодів. Оскільки не кожен смартфон має таку функцію, ми додали її відразу в додаток. Користувачі зможуть сканувати будь-які QR коди.

03 Переказ грошей з картки на картку. Відправник може вказати картку одержувача і відправити йому гроші відразу в додатку. Крім комісії іншими податками та відсотками переказ грошей з картки на картку не обкладається. Додатковий бонус для всіх користувачів - зручний і простий інтерфейс. Додаток від компанії Touchcard оснащено підказками, тому освоїти онлайн-платежі зможуть навіть недосвідчені користувачі.

Які переваги отримує користувач програми?

Онлайн-платежі стали дуже популярними і затребуваними. Якщо ви шукаете новий платіжний сервіс з розширеними можливостями - додаток «QR Pay» задовольнить всі ваші потреби, пов'язані з оплатою або переказом грошей з картки на картку!

Виділимо основні можливості програми «QR Pay»:

  • Підключення будь-якої банківської картки за допомогою її сканування;
  • Оплата або переказ грошей доступні в будь-який час 24/7;
  • Збереження шаблону для проведення повторних операцій;
  • Переказ з картки на картку;
  • Отримання переказів на свою картку;
  • Оплата по QR-code або згенерованим посиланням за пару секунд;
  • Історія платежів в одному місці.

Оцініть всі можливості мобільного додатку і використовуйте його в якості вашого особистого мобільного гаманця. Телефон завжди поруч, і інших засобів і пристроїв для проведення оплати не потрібно!

Завантажити та встановити платіжний додаток «QR Pay» можна в Play Market і AppStore всього за пару хвилин.