Переказ грошей з картки на картку

Життя часом підкидає такі ситуації, коли терміново потрібні гроші. Завжди можна звернутися по допомогу до родичів, які переведуть відсутню суму на вашу картку. Що робити, якщо на вулиці ніч або вихідний день, і банки не працюють? Сьогодні для здійснення онлайн переказу з картки на картку грошових коштів не потрібно йти в банківське відділення, чекати в черзі до каси і заповнювати кілька квитанцій вручну. Онлайн платформа TouchСard - сучасний і зручний сервіс для проведення миттєвих платежів з картки на картку будь-якого українського банку з мінімальною комісією. Навіть якщо ви дуже зайняті, вам не потрібно відволікатися від роботи, щоб зробити переказ. За допомогою TouchСard відправити гроші на картку можна за 2-3 кліка, що займе не більше 5 хвилин.

У 2019 TouchСard номінований на звання кращого сервісу р2р переказів в Україні, оскільки довів свою ефективність, оперативність, мінімальну комісію і безліч інших переваг. Далі розберемо, як відбувається процедура переказу грошей з картки на картку онлайн, і скільки коштує ця послуга?

Як провести переказ грошей з картки на картку в Україні?

Для перерахування грошей родичу, клієнту вам буде потрібно пристрій з інтернетом (комп'ютер, смартфон, планшет) і наш платіжний сервіс. Платформа TouchСard надає 3 способи для переказу коштів:

01
Без створення шаблону

На сторінці переказу грошей з картки на картку слід уважно ввести наступну інформацію:

  1. Номер вашої картки, термін її дії та унікальний CVV код;
  2. Номер картки одержувача грошових коштів;
  3. Адреса вашої електронної пошти або номер телефону. Сервіс відправить на вказаний e-mail квитанцію про проведення переказу. Або квитанція прийде на месенджер у смартфоні;
  4. Суму переказу.

Після заповнення всіх полів у представленій на сайті формі, ви отримаєте на телефон код з підтвердженням оплати. Після правильного введення коду грошовий переказ буде відправлений на зазначену картку.

Скористатися даними способом може кожен, хто бажає здійснити р2р переказ. Проте кожного разу, здійснюючи операцію, треба вводити дані своєї і чужої картки.

02
Переказ за шаблоном

Після реєстрації на сайті TouchСard вам буде доступний особистий кабінет. Заповнивши форму один раз, ви будете користуватися цим шаблоном при кожному переказі грошей. Це дуже легко і зручно вказати суму переказу, натиснути «відправити» і підтвердити списання коштів зі своєї картки відбитком пальця. Переконайтеся, що р2р переказ дійсно можна здійснювати миттєво!

03
Для прийому переказу

Ви часто приймаєте оплату від клієнтів на свою картку? Якщо бажаєте отримувати платежі на свою картку швидко, і полегшити спосіб оплати для клієнтів, скористайтеся формою для отримання переказу на сайті сервісу TouchСard. Створюйте посилання, де ви вказуєте потрібну суму, і відправляйте клієнтам для переказу в месенджері. Клієнт лише підтвердить списання коштів зі своєї картки, і ви тут же отримаєте переказ.

Це і вся процедура! Інші дії здійснювати не потрібно. Отримуйте та надсилайте переказ грошей з картки на картку миттєво!

У чому переваги онлайн сервісу для проведення переказу з картки на картку?

Сервіс для онлайн переказу грошей з картки на картку - це можливість швидко і легко здійснювати будь-які платежі. І це не єдині переваги сервісу. Виділимо ключові переваги швидкого р2р переказу в інтернеті:

Мінімальна комісія при переказі - 0,4% + 4 грн. Інших прихованих платежів або страховок немає.
Можливість здійснювати терміновий грошовий переказ з будь-якого місця, де б не знаходилися: удома, в офісі, в дорозі в поїзді або автомобілі. Головна умова проведення платежу - наявність смартфона або іншого пристрою, підключеного до інтернету.
Ви опинилися за кордоном, і вам терміново потрібні гроші? Або ваші родичі / колеги, перебуваючи за кордоном, просять здійснити терміновий переказ на картку? Використовуючи онлайн платформу TouchСard можна здійснювати перекази за наявності карток Visa або MasterCard українських банків.
Безпека гарантована сервісом TouchСard і спеціальним шифруванням особистих даних відповідно до протоколу PCI DSS. Новітні стандарти кібербезпеки дозволяють нам розпізнавати і блокувати будь-які сумнівні операції і найменші спроби фінансового шахрайства.

Скориставшись кращим сервісом для переказу грошей один раз, і оцінивши всі його переваги, вам більше не захочеться їздити в банк, щоб проводити платіжні операції.