Оплата за реквізитами (без договору)

Розвиток власного бізнесу - це не тільки креативна ідея і відмінний маркетинг. Сьогодні, для того щоб успішно просувати свій бренд в інтернеті, важливо забезпечити своїм клієнтам зручну і просту систему оплати.

Оплата за реквізитами раніше була доступна тільки в банківських відділеннях. Як ви зазвичай здійснюєте платежі за реквізитами компанії? Напевно, вам доводиться шукати банк, їхати туди і стояти в черзі до каси. І тільки після заповнення вручну всіх квитанцій можете проводити оплату, яка надходить на рахунок протягом 3 робочих днів.

Сучасна онлайн платформа TouchCard дозволяє мерчанту (юридичній особі) проводити оплату рахунку за реквізитами компанії в інтернеті без укладення договору. Дослідивши думки експертів і досвід різних мерчантів (юридичних осіб), ми хочемо з'ясувати, які ще переваги пропонує для юридичних осіб даний сервіс.

Онлайн платежі підприємців сьогодні:
переваги і спрощення для вашого бухгалтера

Для ведення бізнесу потрібно впровадити онлайн оплату картками? Оплата за реквізитами онлайн суттєво спрощує життя мерчанта (юридичної особи) та економить час його клієнтам. Відтепер все просто! Після реєстрації в платіжній системі вводите реквізити компанії без договору і отримуйте посилання на оплату або доступ до форми для формування посилання оплати. От і все! І це далеко не всі переваги сервісу.

Використовуючи картку будь-якого українського банку, здійснюйте оплату за реквізитами моментально в інтернеті. Здійснювати платежі можна або на сайті компанії, або через мобільний додаток.

Виділимо основні переваги сервісу для оплати за реквізитами через інтернет:

  • Швидке підключення послуги. Після реєстрації в особистому кабінеті онлайн оплата за реквізитами вже доступна.
  • Відсутність необхідності укладати договір. Клієнту не потрібно заповнювати всі реквізити, сервіс надає можливість одразу перейти до оплати.
  • Створення будь-яких рахунків для ваших клієнтів, яким більше не потрібно відвідувати відділення банку для оплати за реквізитами.
  • Для реєстрації в платіжній системі потрібно мінімум даних.
  • Немає додаткових витрат. При проведенні онлайн платежів за реквізитами встановлена стандартна комісія + 5 грн.
  • Повідомлення про оплату онлайн приходить миттєво на ваш e-mail або інший сервіс.
  • Здійснення платежів без формування реєстрів. Кожен платіж зараховується окремо.
  • Швидке зарахування коштів. Якщо платіж через банк проходить в середньому через 3 робочі дні, то за допомогою онлайн оплати за реквізитами зарахування коштів можливо вже на наступний день.
  • Просте підключення сервісу «онлайн оплата за реквізитами». Послуги фахівців і програмістів вам не будуть потрібні.

Все ще витрачаєте багато часу і сил, щоб провести і сплатити платіж за реквізитами? У XXI столітті створені всі умови для того, щоб ви могли приділяти час розвитку свого бізнесу, не відволікаючись на дрібні супутні завдання. Навіть якщо у вас немає власного сайту, підключайте онлайн оплату на сайті touchcard.com.ua. Використання вітрини сайту TouchCard дозволяє дати загальне поняття, оформити особистий кабінет в ваших корпоративних кольорах і з логотипом вашого бренду.

Де застосовується онлайн оплата за реквізитами?

Якщо ви займаєтеся бізнесом, розвиваєте інтернет-магазин або надаєте послуги, вам доводиться часто приймати оплату від клієнтів, або здійснювати власні обов'язкові платежі. Відвідування банку, очікування в черзі, заповнення квитанцій - все це займає багато часу! Використання сучасної платіжної платформи TouchCard допоможе вам економити час і здійснювати всі платежі за реквізитами в інтернеті. Для входу в особистий кабінет і формування посилання на оплату, віджета і QR-code вам потрібно лише пристрій з інтернетом.