Оплата за QR кодом

QR-code - матричний код, представлений у вигляді графічного малюнка, і містить в собі зашифровану інформацію. QR-коди відомі українцям вже більше 10 років, але їх активне використання спостерігається тільки останні кілька років. Сьогодні графічний код застосовують при оплаті комунальних послуг, проїзду в міському транспорті, в кавових автоматах (вендінг), для реклами і переказу грошових коштів.

Як працює QR код? Спеціальні програми в смартфоні (сканери QR-кодів) дозволяють перетворити зашифрований малюнок в текст, посилання на сайт, платіжні реквізити. Просто наведіть сканер на код, і на вашому смартфоні відобразитися інформація, зашифрована раніше в графічний малюнок.

Як нам може стати в нагоді QR-code при веденні бізнесу і проведенні платіжних операцій? З'ясуємо це та інші питання детальніше.

Чому зручно використовувати оплату за QR кодом?

Розвиток технологій істотно полегшує наше життя, і зокрема робить оплату послуг, купівлю товарів в інтернеті швидким і безпечним процесом. Метод оплати за QR кодом доступний всім користувачам смартфонів, для цього потрібно просто навести камеру на QR code.

Які головні переваги оплати з QR-code? Виділимо основні:

Просте підключення послуги. Залиште заявку на підключення оплати за QR кодом на сайті онлайн сервісу TouchCard і здійснюйте миттєві платежі. Сьогодні українцям зручно оплачувати за допомогою QR-code будь-які послуги ЖКГ, інтернет, мобільний телефон, штрафи, податки, проїзд в міському транспорті та інші.
Безконтактна оплата. Платіжна картка прив'язана до сервісу TouchCard, який допомагає створювати для розрахунків QR код. Тепер продавцю не потрібен термінал, а покупцеві не потрібно мати з собою банківську карту, щоб провести платіж.
Спрощена система. Реквізити для проведення платежу вже зашифровані в QR коді, тому щоразу їх вказувати не потрібно. Оплата проводиться за пару хвилин.
Виключена можливість припуститися помилки при оплаті послуг, де використовуються реквізити. Всі точні дані вже зашифровані в QR-коді.

Все ще думаєте, що оплата послуг і товарів в інтернеті це незручно або небезпечно? Сьогодні сформовані всі умови, для того, щоб полегшити споживачам оплату послуг в онлайн режимі і в звичайних магазинах (офлайн), де окремі товари або послуги можуть бути марковані QR кодом.

Здійснюйте платежі швидко і безпечно, адже платіжна система по QR коду не вимагає взаємодії з терміналами, де потрібно вручну вводити PIN-code своєї карти.

Як працює оплата за QR-кодом?

Після того як ви підключили собі послугу «оплата за QR-кодом» на сайті платіжного сервісу TouchСard, для проведення платежу вам знадобиться тільки смартфон з камерою і QR-code. Просканувавши зашифрований графічний малюнок, на екрані телефону відкривається сторінка для оплати. Ви завжди можете перевірити всі дані перед тим, як підтвердити транзакцію.

З метою залучення нових клієнтів і зручності при оплаті для юридичних осіб (мерчанта) є можливість створювати QR код для платежів, які можуть містити в собі:

  • Посилання на оплату
  • Реквізити продавця
  • Посилання на html сторінку, де створюються платежі
  • Створення суми обраних покупок для формування кошика в офлайн магазині. Даний вид платежів здійснюється без особливих технічних складнощів всього за 2-3 кліка.

Тарифи при оплаті з QR-code

Оплата за QR кодом проводиться рівно в тій сумі, яка вказана за вартість продукції або послуги. Клієнт не платить додаткову комісію.

Ваш банк, карткою якого ви користуєтеся, може встановлювати свою комісію на оплату послуг і товарів.

Як підключити оплату за QR кодом до себе на смартфон?

Бажаєте заощадити час і користуватися швидкими платежами за QR кодом? На сайті touchcard.com.ua легко підключити послугу і вивчити всі особливості користування даним методом оплати.

QR - це зручно і взаємозамінно для мерчанта. Використовуючи даний метод для проведення платежів, вам не потрібен технічно налаштований сайт, оплата проводиться просто за QR-кодом.

Вибирайте сучасний швидкий і безпечний метод для проведення платежів з кращою результативністю. QR сканування є для всіх камер смартфонів Android і iOS.