Оплата за посиланням

Один з найбільш простих способів прийняти оплату від клієнта - дати йому можливість самостійно перейти по посиланню і здійснити розрахунок: вказати суму, призначення платежу, номер банківської картки і підтвердити оплату. Посиланням для оплати можна управляти як завгодно - залишити на сайті, вставити під кнопкою «Оплатити», відправити її клієнтові по електронній пошті, переслати в месенджері.

Цікавитесь, як оформити посилання для електронних платежів? Сервіс Touchcard надає мерчанту (юридичній особі) можливість формування посилання для оплати для своїх покупців. Розповімо про даний метод проведення фінансових операцій детальніше.

Навіщо вам потрібна оплата за посиланням?

Уявіть ситуацію, коли клієнт вибрав певний товар або послугу, і хоче їх купити. Щоб не взаємодіяти з банківськими картками або терміналами, набагато зручніше відправити клієнту готове посилання для проведення оплати. Клікнувши на посилання, покупець переходить на безпечну платіжну сторінку і оплачує покупку товарів або обрану послугу. Все це займає близько хвилини.

Особливо зручний спосіб електронних платежів за посиланням наступним підприємцям:

Для юридичних осіб, що надають послуги;
Для певного виду товарів чи послуг формується окрема сторінка
Для інтернет-магазинів, які не мають «кошика» на своєму сайті

На сайті ваш покупець під кожним товаром бачить кнопку «Купити», натиснувши на яку переходить на сторінку платіжного сервісу. Потім заповнює форму, вписує або звіряє суму платежу і підтверджує операцію, натискаючи «Оплатити». Для підтвердження платежу клієнтові на його e-mail або телефон приходить квитанція або повідомлення про успішно проведену оплату.

Особливості проведення оплати за посиланням

Важливо розуміти, посилання для оплати формується для покупки конкретного продукту або певної послуги. Тобто ваш клієнт за один раз може оплатити тільки одну процедуру, купити один товар. Якщо покупець вибрав три продукти, тоді йому знадобиться клікнути «Купити» три рази.

Сервіс оплати за посиланням на сайті оцінять клієнти, які купують на вашому сайті конкретний товар або одну послугу, наприклад, бухгалтерські курси, доступ до онлайн тренінгу, індивідуальну консультацію фахівця. Ви просто вказуєте на сайті, поруч з описом послуг та товарів, інформацію про простий і безпечний спосіб оплати за посиланням.

Як клієнт отримує посилання і здійснює платіж?

Якщо товар або послуга продаються за фіксованою вартістю, посилання для оплати генерується в вашому особистому кабінеті на сайті сервісу онлайн платежів touchcard.com.ua. І ви відправляєте її зручним для вас або покупця способом - пошта, смс, месенджер. Або ж система автоматично генерує посилання для проведення платежу і відразу відправляє її на електронну скриньку клієнта. Отримавши її, клієнт клацає, вписує суму для оплати і підтверджує операцію. Реквізити банківської картки буде потрібно вписати лише при проведенні першого платежу. Потім дані можна зберегти, щоб при повторних операціях їх більше не вписувати.

Для просування бізнесу в оффлайн і проведення платежів в конкретному магазині, зручніше буде вставити реквізити для оплати в QR-code. Тоді покупці зможуть оплатити товар/послугу за допомогою смартфона.

Якщо ви часто встановлюєте знижки на свої товари/послуги, проводите акції, тоді посилання на оплату може включати в себе і додатковий бонус для покупців. Для цього буде потрібно в особистому кабінеті вказати фіксовану ціну, термін дії знижки і термін дії посилання на оплату. Клієнти, побачивши ваше посилання на сайті, або отримавши її на пошту, мають можливість моментально оплатити ваші послуги або покупку товарів за зниженою ціною.
Залиште заявку на сайті сервісу онлайн оплати Точкард, і ми підключимо ваш бізнес до прийому оплати за посиланням.