Модулі оплати NFC/QR Pay для вендінгу

Розвиток власного бізнесу з використанням вендінгу - дуже популярне і прибуткове заняття. Вендінг - це реалізація дрібних побутових товарів або продуктів харчування без наявності продавця за допомогою спеціалізованих пристроїв. Таким чином, власники автоматів отримують прибуток при порівняно невеликих витратах на свій бізнес.

Серед сучасних споживачів вендінги дуже популярні. Клієнт може купити кави або інший напій, продукти для перекусу в будь-якому місці, де встановлений відповідний апарат. Немає необхідності шукати магазини чи кафе, покупка кави або інших товарів в автоматі займає всього пару хвилин. Ось тільки для того, щоб розплатитися за ту ж каву, покупець повинен при собі мати дрібні купюри, оскільки автомати старого зразка не дають можливість розплатитися карткою.

Таким чином, ті клієнти, у яких з собою не виявилося відповідних грошей, не можуть здійснити оплату і купити продукцію.

Фахівці сервісу Touchcard врахували цю особливість і розробили універсальні модулі оплати NFC і QR Pay, які дозволяють робити безконтактну оплату за допомогою смартфона або банківської картки.

Що ми пропонуємо власникам вендінгу?

Якщо Ви є власником мережі або маєте кілька вендінгових апаратів, і плануєте спростити для своїх клієнтів процес покупки товарів, компанія Тачкард пропонує Вам встановити на апарати або взяти в оренду модулі безконтактної оплати NFC або QR Pay. Що це таке?

Оплата за допомогою QR-коду здійснюється за пару секунд за допомогою смартфона. Клієнт відкриває на телефоні сканер, сканує код, вибирає необхідний товар в автоматі і підтверджує оплату. Далі система встановлює з'єднання з терміналом, і платіж проходить.

NFC - безконтактна оплата за товари і послуги за допомогою банківської картки або телефону, в які вшитий спеціальний чіп. Послуга безконтактної оплати буде корисна власникам як старих, так і нових вендінгових апаратів. Сервіс Точкард рекомендує встановити таку систему оплати власникам автоматів, які бажають збільшити приплив клієнтів і надати своїм покупцям сучасні та комфортні способи оплати! Примітно, що набагато вигідніше і дешевше встановити систему безконтактної оплати NFC на автомат старого зразка, ніж купувати нові автомати з вже вбудованою функцією NFC.

Наші модулі вже успішно працюють на вендінгових автоматах Bianchi, Rheavendors і Saeco.

Вибирайте необхідні модулі для оплати, які підвищать популярність вашого апарату і залучать більше нових покупців:

 • Module QR Pay – модуль прийому оплати з використанням зчитування QR code;
 • Touchcard module – модуль прийому оплати з безконтактних карток VISA / Mastercard.

Можливість безконтактної оплати для вендінгу істотно збільшить приплив клієнтів, адже тепер розплатитися за покупку можуть всі бажаючі, і для цього не потрібно мати готівку або шукати способи розміняти крупні купюри!

Для чого потрібні модулі оплати NFC/QR Pay власникам вендінгу?

Використання альтернативних методів оплати дає можливість не тільки залучити ще більше покупців, а й надати своїм клієнтам більш комфортний сервіс. Виділимо ключові переваги оплати через модулі NFC/QR Pay для автоматів:

 • Відсутність контакту з готівкою. Щоб швидко купити напій, досить лише прикласти картку або смартфон до считувача. Шукати розмін грошей не потрібно.
 • Безпека. Клієнту не потрібно діставати гаманець і відраховувати готівку. Для оплати достатньо мати картку, смартфон або смарт-годинник.
 • Швидкий платіж. Тепер купити кави зможуть покупці, які поспішають, так як оплата займе не більше 10 секунд.
 • Без комісії. Клієнти вендінгу сплачують лише ту суму, яка вказана на апараті.

Якщо від вас все ще йдуть клієнти, у яких не виявилося готівки для оплати в автоматі, прийшов час переходити на безконтактну оплату. До того ж оплата через модулі для вендінгу вигідна і мерчанту, і його покупцям.

Як це працює?

Весь процес покупки товарів або напоїв через вендінг забере у покупця максимум 5-10 секунд:

 • Спочатку клієнт сканує QR-код або дістає банківську картку з чіпом безконтактної оплати;
 • Сканує за допомогою телефону QR-код на автоматі або прикладає картку;
 • Вибирає напій або будь-яку іншу продукцію, яка реалізується через вендінг;
 • На телефон автоматично буде надіслано повідомлення з сумою до оплати за товари;
 • Клієнт підтверджує оплату;
 • Автомат готує напій або видає обраний товар.

При здійсненні оплати через NFC або QR-pay власнику вендинга прийде повідомлення про проведення платежу.

Як встановити модулі оплати NFC/QR Pay для свого вендінгу?

Бізнес, пов'язаний з вендингом, не приносить високих доходів? Чи плануєте реорганізувати свій вендінговий парк але не знаєте, з чого почати? Щоб залучити нових клієнтів і утримати старих, запропонуйте своїм покупцям сучасний і максимально швидкий спосіб оплати за свою продукцію!

Модулі оплати NFC/QR Pay - найпрогресивніший і правильне рішення для бізнесу.

Зв'яжіться з менеджером компанії Touchcard або залиште заявку на сайті і отримаєте свій простий і безпечний спосіб онлайн оплати для вендінгу.