Masterpass/GPay/ApplePay

Розраховуючись в інтернеті, часто виникає необхідність вручну вводити номер картки, термін її дії та CVV код. Що робити, якщо картки немає під рукою? В такому випадку можна відкласти покупку. У деяких ситуаціях це не проблема. Але якщо ви перебуваєте на заправці, і потрібно терміново заправити автомобіль? Або поспішайте придбати товари в інтернеті по знижці, яка діє останні хвилини? У таких ситуаціях відстрочка платежу призведе до негативних наслідків.

Використання платіжного сервісу Masterpass/Google Pay/Apple Pay дозволить вам здійснювати платежі швидше, при цьому, не повторюючи ручне введення всіх даних картки. Достатньо лише один раз зберегти всі персональні дані і картку, щоб в подальшому оплачувати товари і послуги за все в 1-2 кліка.

Особливості сервісу Masterpass/GPay/Apple Pay

Masterpass/GPay/Apple APy - це особливий вид електронного гаманця. Уявіть, що ви зберігаєте у вашому теперішньому гаманці або візитниці всі ваші банківські картки. Здійснюючи покупку, ви дістаєте потрібну картку і здійснюєте платіж. Masterpass/GPay дозволяє проводити ті самі ж дії, але в електронному вигляді. Ви просто вибираєте в сервісі потрібну картку і проводите оплату.

У вашому електронному гаманці зберігаються дані всіх ваших банківських карток. Купувати в інтернеті або оплачувати послуги можна набагато швидше за допомогою безконтактної оплати. Також за допомогою Masterpass/Google Pay/Apple Pay можна переводити гроші.

Як підключити послугу оплати через Masterpass/GPay/Apple Pay?

Masterpass/Google Pay/Apple Pay вдасться зареєструвати, лише використовуючи прямі посилання сторінки платіжної системи, яка створила цей продукт. На сайті touchcard.com.ua ви знайдете посилання, перейшовши за якими легко здійснити реєстрацію в Masterpass/Google Pay/Apple Pay .

Після реєстрації в сервісі Masterpass/Google Pay/Apple Pay можна додавати дані банківських карток. Оплата через сервіс Masterpass/Google Pay/Apple Pay доступна з використанням будь-якої дебетової або кредитної платіжної картки. Для прив'язки до електронного гаманця використовуйте картки Mastercard, Visa, Maestro, American Express.

Після введення даних картки система запросить підтвердження через код перевірки в SMS-повідомленні. Після закінчення перевірки оплата Masterpass/Google Pay/Apple Pay доступна на сайті і на сторінці оплати.

Як користуватися сервісом Masterpass/GPay в онлайні?

Розвиваєте бізнес в оффлайн або просуваєте інтернет-магазин в онлайн? Надайте можливість вашим клієнтам просто і швидко оплачувати послуги і товари в 1-2 кліка. Приймати платежі Masterpass/Google Pay/Apple Pay можна з будь-якого пристрою, з доступом до інтернету.

На будь-якому сайті, в інтернет-магазині, в офлайні або мобільних додатках - всюди, де ви побачили логотип Masterpass/Google Pay/Apple Pay , для вас доступна безконтактна оплата товарів і послуг.

Коротка інструкція користування сервісом Masterpass/GPay:

  • Після реєстрації електронного гаманця вибирайте ту картку, якою хочете розплатитися, і слідуйте підказкам на екрані;
  • Система безпеки сервісу періодично запитує підтвердження ваших даних. Це може бути вказівка вашого номера телефону, пароля, секретних кодів картки CVC2/CVV2;
  • Якщо клієнт ще не зареєструвався в онлайн сервісі Masterpass/Google Pay/Apple Pay , при проведенні першої оплати є можливість ввести дані картки і зберегти їх.

Використання сучасніх безконтактніих способів оплати дозволяє юридичній особі(мерчанту) запропонувати своїм клієнтам вдосконалені та цілком безпечні способи оплати в інтернеті.

Переваги сервісу Masterpass/Google Pay для мерчанту

Використання сервісу Masterpass/Google Pay/Apple Pay надає ряд переваг і юридичній особі, і його клієнтам:

Зручність користування. Досить один раз зберегти дані, щоб розплачуватися в оффлайн магазинах або інтернеті;
Безпечне зберігання даних. Сервіс забезпечує обмін зашифрованими даними.
Багаторівневий захист особистих і банківських даних, розроблений компанією Мастеркард;
Відсутність комісії. Оплата проводиться в тій вартості, яка вказана за певну послугу або продукцію.

Розширюйте свій бізнес не тільки за допомогою проведення грамотного маркетингу, але і впроваджуючи сучасні способи оплати, які нададуть вашим клієнтам оптимальний спосіб для проведення платежу. Сервіс Masterpass/Google Pay популярний у всьому світі і зарекомендував себе як надійний і безпечний спосіб безконтактної оплати.