Оплата для сайту через кнопку Приват24

Хочете надати клієнтам вашого сайту або інтернет-магазину спрощену систему оплати? Інтеграція оплати на сайті через кнопку Приват24 дозволить вашим покупцям безпечно і швидко проводити платежі без ризику, використовуючи мобільний телефон або інший гаджет. Для цього потрібно лише додати кнопку Privat24 на свій сайт і приймати оплату за товари або послуги з банківських карток Visa і MasterСard.

Які переваги отримують мерчанти після підключення кнопки Приват24?

Онлайн-банкінг добре знайомий українцям, і з кожним роком все більше споживачів вибирають зручну систему онлайн-платежів. Представники бізнесу, які реалізують товари або послуги в інтернеті, можуть істотно спростити процес оплати і надати своїм клієнтам найбільш простий і комфортний спосіб - онлайн платежі для сайту через Приват24.

Виділимо основні переваги для бізнесу, який використовує оплату через Privat24:

  • Можливість проводити оплату за допомогою будь-яких карток Visa і MasterСard;
  • Безпека платежів гарантована міжнародними стандартами і Приват банком України;
  • Оплата Приват24 на сайті проходить за пару хвилин і доступна 24/7;
  • Історія платежів зберігається;
  • Повідомлення про оплату отримують і продавець, і одержувач. Квитанція про оплату відправляється на електронну пошту покупця;
  • Споживачам добре знайомий сервіс Приват24 і він викликає довіру;
  • Покупець відразу бачить загальну суму до сплати і комісію за проведення платежу;
  • Натиснувши на кнопку Приват24, покупець перенаправляється в додаток і може завершити покупку там. Платіж проводиться за 1 клік;
  • Для проведення оплати потрібна тільки картка і смартфон.

У наші дні в Україні відзначається підвищений інтерес населення до платіжних додатків, але найбільше користувачів вибирають саме Приват24. Прийом платежів з сайту Приват24 дозволить вам надати якісний сервіс оплати для ваших клієнтів, і більше не переживати, про гроші, які можуть загубитися при зарахуванні на ваш рахунок.

Як підключити оплату Приват24 на свій сайт?

Компанія Touchcard пропонує підключити прийом платежів через Приват24 на ваш сайт або інтернет-магазин. Перед тим як залишити заявку, рекомендуємо вам вивчити вимоги до мерчантів і переконатися, що ваш сайт відповідає вимогам міжнародних платіжних систем, а реалізовані на вашому сайті товари або послуги не заборонені законом.

Далі заповніть заявку на сайті touchcard.com.ua і чекайте дзвінка нашого менеджера, який детально розповість про кожен етап підключення послуги і допоможе підготувати необхідні документи.

Для додавання платіжного методу Privat24 на ваш сайт не має значення, на якій платформі розміщується ваш інтернет-магазин. Новий інструмент оплати буде доступний Вам вже через пару днів після заповнення заявки! Досить втрачати клієнтів, які не довіряють маловідомим платіжним системам, впроваджуйте популярні платіжні системи та отримуйте більше нових покупців!