Прийом платежів на сайті

Як показує статистика, клієнти більше довіряють в інтернеті тим сайтам і магазинам, на яких здійснювати платежі можна відразу, на цій же сторінці, без переходу на додаткове джерело. Але як бути, якщо платіжний інструмент у вас оформлений на іншому сайті, і інтернет-магазин налаштований таким чином, щоб перенаправляти покупця на іншу сторінку? Якщо не хочеться втрачати клієнтів, тоді слід скористатися віджетом для оплати на сайті. Що такий віджет оплати, і як він працює?


Платіжний віджет: як налаштувати і які переваги для продавця?

На сайті touchcard.com.ua зручно замовити створення платіжного віджета для прийому швидких платежів на вашому сайті або в інтернет-магазині.
Віджет оплати - це особливе спливаюче вікно, яке вбудовано на вашому сайті і відкривається при натисканні на кнопку «Купити». Тобто оплата візуально проходить на вашій сторінці, однак насправді клієнт вводить дані своєї картки в новому спливаючому вікні, яке пов'язане з вашою платіжною системою. Оплата через віджети є максимально швидкою, зручною і безпечною.

Хочете підключити віджет оплати для зручності своїх покупців?

Залиште заявку на сайті Тачкард. Вкажіть ваші вимоги до прийому платежів;

Підключіть скрипт віджета, потім обираєте потрібний стиль оформлення, щоб візуально дизайн спливаючого вікна гармонічно виглядав зі сторінкою вашого магазину.

Платіжний віджет буде функціонувати на сайті у вигляді iFrame-елементу. Проведення платежів за допомогою віджета дає можливість мерчатну (юридичній особі) максимально спростити процес оплати товарів або послуг, які ви продаєте в інтернеті. Крім зручності віджет html code володіє і іншими перевагами:

Окрім зручності віджет html code має й інші переваги:

Підходить для використання на смартфоні
Мінімальні комісії
Полегшений спосіб підключення
Зберігає візуальний контакт зі сторінкою сайту
Відповідність встановленим міжнародним стандартам безпеки

Надайте вашим клієнтам найсучасніші і зручні способи проведення платежів, і це виступить додатковим стимулом для покупців повертатися до вашого сайту. Ви можете розмістити спливаюче вікно для проведення оплати в будь-якому місці на сторінці сайту, або ж приєднати його до кнопок «Купити» або «Оплатити».

Додаткові можливості віджета оплати

Здійснення оплати через html code, може бути пов'язано з будь-якою платіжною системою. Просто при запуску віджета клієнтові не треба буде переходити на іншу сторінку, оплата буде проводитися прямо на вашому сайті у вбудованому вікні, в якому буде прописана форма для проведення платежу. Клієнту знадобиться ввести дані банківської картки і підтвердити операцію.

Віджет оплати надає додаткові можливості для власника сайту:

  • Оптимальний метод оплати через будь-яку платіжну платформу;
  • Оплата в 2-3 кліка;
  • Автозаповнення форми віджета при наступних оплатах;
  • Можливість використовувати промокоди і знижки;
  • Ексклюзивний дизайн, відповідний сайту;
  • Оптимізація під всі пристрої;
  • Вставка в віджет QR-code для оплати;
  • Відправлення квитанції про оплату на e-mail або месенджер покупця.

Швидкі платежі на сайті або в інтернет-магазині зручні і покупцям, і власникам бізнесу в мережі. Не втрачайте клієнтів, які сумніваються чи робити покупку, при переході від «кошика» на платіжну сторінку. Протягом кількох хвилин після підтвердження оплати через віджет гроші списуються з картки покупця і відправляються на рахунок продавця. Повторні платежі вже будуть здійснюватися за все в один клік, тому що система запам'ятає дані клієнта і вставить їх в форму автоматично.

Бажаєте приймати електронні платежі на своєму сайті?
Залишайте заявку і ми з Вами зв'яжемося найближчим часом