Прийом платежів на сайті

Як показує статистика, клієнти більше довіряють в інтернеті тим сайтам і магазинам, на яких здійснювати платежі можна відразу, на цій же сторінці, без переходу на додаткове джерело. Але як бути, якщо платіжний інструмент у вас оформлений на іншому сайті, і інтернет-магазин налаштований таким чином, щоб перенаправляти покупця на іншу сторінку? Якщо не хочеться втрачати клієнтів, тоді слід скористатися віджетом для оплати на сайті. Що такий віджет оплати, і як він працює?


Платіжний віджет: як налаштувати і які переваги для продавця?

На сайті touchcard.com.ua зручно замовити створення платіжного віджета для прийому швидких платежів на вашому сайті або в інтернет-магазині.
Віджет оплати - це особливе спливаюче вікно, яке вбудовано на вашому сайті і відкривається при натисканні на кнопку «Купити». Тобто оплата візуально проходить на вашій сторінці, однак насправді клієнт вводить дані своєї картки в новому спливаючому вікні, яке пов'язане з вашою платіжною системою. Оплата через віджети є максимально швидкою, зручною і безпечною.

Хочете підключити віджет оплати для зручності своїх покупців?

Залиште заявку на сайті touchcard.com.ua.

Підключіть скрипт віджета, потім обираєте потрібний стиль оформлення, щоб візуально дизайн спливаючого вікна гармонічно виглядав зі сторінкою вашого магазину.

Платіжний віджет буде функціонувати на сайті у вигляді iFrame-елементу. Проведення платежів за допомогою віджета дає можливість мерчанту (юридичній особі) максимально спростити процес оплати товарів або послуг, які ви продаєте в інтернеті.

Окрім зручності віджет html code має й інші переваги:

Підходить для використання на смартфоні
Мінімальні комісії
Полегшений спосіб підключення
Зберігає візуальний контакт зі сторінкою сайту
Відповідність встановленим міжнародним стандартам безпеки

Надайте вашим клієнтам найсучасніші і зручні способи проведення платежів, і це виступить додатковим стимулом для покупців повертатися до вашого сайту. Ви можете розмістити спливаюче вікно для проведення оплати в будь-якому місці на сторінці сайту, або ж приєднати його до кнопок «Купити» або «Оплатити».

Додаткові можливості віджета оплати

Здійснення оплати через html code, може бути пов'язано з будь-якою платіжною системою. Просто при запуску віджета клієнтові не треба буде переходити на іншу сторінку, оплата буде проводитися прямо на вашому сайті у вбудованому вікні, в якому буде прописана форма для проведення платежу. Клієнту знадобиться ввести дані банківської картки і підтвердити операцію.

Віджет оплати надає додаткові можливості для власника сайту:

  • Оптимальний метод оплати через будь-яку платіжну платформу;
  • Оплата в 2-3 кліка;
  • Автозаповнення форми віджета при наступних оплатах;
  • Можливість використовувати промокоди і знижки;
  • Ексклюзивний дизайн, відповідний сайту;
  • Оптимізація під всі пристрої;
  • Вставка в віджет QR-code для оплати;
  • Відправлення квитанції про оплату на e-mail або месенджер покупця.

Швидкі платежі на сайті або в інтернет-магазині зручні і покупцям, і власникам бізнесу в мережі. Не втрачайте клієнтів, які сумніваються чи робити покупку, при переході від «кошика» на платіжну сторінку. Протягом кількох хвилин після підтвердження оплати через віджет гроші списуються з картки покупця і відправляються на рахунок продавця. Повторні платежі вже будуть здійснюватися за все в один клік, тому що система запам'ятає дані клієнта і вставить їх в форму автоматично.

Бажаєте приймати електронні платежі на своєму сайті?
Залишайте заявку і ми з Вами зв'яжемося найближчим часом