Безконтактна оплата NFC

Розвиток технологій відкриває можливість для всіх споживачів проводити безконтактні оплати за допомогою NFC. Для здійснення операцій потрібно лише смартфон, що підтримує функцію NFC. Розберемося, що це за нова технологія, і як налаштувати оплату за допомогою NFC.

Як працює оплата через NFC?

Сучасні смартфони з розширеним функціоналом сьогодні це не просто телефон, фотоапарат і міні комп'ютер. Нові моделі смартфонів зручно використовувати і як електронний гаманець. Тепер для оплати за товари або послуги досить просто прикласти телефон до терміналу. Вся операція займає близько 5 секунд! Важливо, що при проведенні платежу не потрібно діставати гаманець або пластикову банківську картку. Чіп на телефоні встановлює з'єднання з терміналом, і оплата проходить. Такий спосіб безконтактних платежів називається NFC.

Загалом Near Field Communication розшифровується як «комунікація ближнього поля». Обмін даними між смартфоном і зчитуючим терміналом можливий лише при знаходженні пристроїв поруч один з одним на відстані не більше 4 сантиметрів.

Через те, що далеко не всі смартфони підтримують функцію оплати через NFC, даний вид оплати ще не отримав масового поширення. Але ті споживачі, які вже користуються безконтактної оплатою, по достоїнству оцінили зручний сервіс. В наші дні NFC активно використовується в наступних випадках:

 • Проведення оплати за товари чи послуги в оффлайн магазинах;
 • Переказ грошей з карти на карту;
 • Оплата на АЗС, в кав’ярнях чи міні-маркетах.

Крім смартфона, функцію безконтактної оплати NFC підтримують деякі види банківських карток (Visa PayWave, Master Card PayPass з вбудованим чіпом NFC), а також смарт-годинники або фітнес-трекери. Метод оплати такий самий - картку або годинник потрібно просто прикласти до терміналу.

Touchcard пропонує малому та середньому бізнесу рішення використання функції безконтактної оплати NFC через смартфон касира. Ви зможете приймати оплату картками клієнтів за ваші товари та послуги.

Для цього потрібно:

 1. 01 етап
  Підписати з нами договір
 2. 02 етап
  Завантажити наш додаток QR Pay merchant
 3. 03 етап
  Почати розраховувати ваших клієнтів за допомогою банківських карток.

Переваги:

 • Не потрібно ніяких додаткових вкладень
 • Не потрібно сплачувати оренду за POS-термінал
 • Не потрібно відкривати додатковий розрахунковий рахунок у банку еквайєра